| βǿβǿ a întrebat:

DAU FUNDA! Spuneti-mi si mie niste porecle faine de >FATA!:

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Crazygamer, Vanessa nu cred ca se referea de la cuvantul fata. Ea cred ca vroia niste porecle asa pentru oricare fata cum ar fi: Carabush de plus.

4 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Ok paithinking
katty. kitty, didy, pufy, deny, [porecla mea e mobydik si mi se spune moby, mobs, mob thinking] gaseste ceva care sa te reprezinte (ma rog eu nu's grasa ca sa ma reprezinte in totalitate dar este o porecla haioasa si cred ca ma prinde)
FUNDITA?

| PurpleAngel a răspuns:

Bubu, Zuzu, Gargaritza, Veve(de la veveritza )...

| crazygamer a răspuns:

De fatarolling on the floor...bine ma rog...ma gandeam ca vrei la o fata anume laughing

Fetita, fatuca, femela, feminina sunt doar ironic...altadata sa pui o intrebare mai exacta: vany, VeSSa, Nessy, Nessa,

| alice_6172 a răspuns:

My little princess:X

eu ti'am dat deja unaoh go on:X

funda?big grin