| Spark a întrebat:

Dau funda! Vreau sa trimit mesaj unui prieten de pe TPU si imi da eroarea "Nu poti trimite mesaj acestui utilizator"

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Doar lui, sau oricarui utilizator?
Poate te'a blocat.Adica a dat la "blocare utilizator" si din cauza asta...

5 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Errore de la site cred, si mia mi-a dat mai ininte niste errori

| Cuuukii a răspuns:

Da asa e, te blocase fstu meu iubitstraight facedin gelozie.straight facenu radelaughing.
Am sa incerc sa te deblochez desi nu stiu cum.thinking

| Cuuukii a răspuns:

Si tu l-ai bagat in seama ca seamana cu minerolling on the floor)))whistling

| Cuuukii a răspuns:

Nahstraight facefostulstraight face ce sa-i faci.
mrg Facebook ca vad ca nu mergethinking Vbim acolo.Iti dau acolo iduhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar unuia!