| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa ii trimit unei persoane de pe acest site un mesaj imi zice "nu poti trimite mesaj acestui utilizator". Care e problema? Pana luni a mers totul perfect si de atunci nu a mai mers sa trimit vreun mesaj.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil persoana respectivă şi-a setat profilul în aşa fel, ca să nu mai poată primi mesaje private de la nimeni sau de la o categorie de utilizatori în care intri şi tu. Sau este posibil să te fi blocat.

Îi poţi trimite o felicitare şi să o întrebi personal care este problema.

| TPU.ro a răspuns:

Asteptam de la tine la contact@tpu.ro mai multe detalii, sa vedem exact despre ce e vorba. Sa incluzi in mesaj numele utilizatorului caruia incercai sa ii trimiti mesaj.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia uita-te bine la setarile tale de la profil

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Setarile-s aceleasi, n-am modificat nimic. Dintr-o data n-a mai mers.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, pentru Paty17 am vrut sa raspund

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nicio problemahappy

| Paty17 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am schimbat nimic, e totul la fel ca atunci când încă mergea să-mi trimită mesaje. Oricum, nu e ceva colosal. Se rezolvă până la urmă.

Mi-e că ajunge și asta la Populare laughing

| Paty17 a răspuns:

Oi fi prea indiscretă, dar... Mie nu-mi răspunzi! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Paty17):

Pai despre cine crezi tu ca era vorba? Nu merge sa-ti trimit, nu stiu ce pusca mea are.