| alemao a întrebat:

Dau funda:X pentru cel mai bun raspuns
Sambata este ziua la o colega de clasa, ce cadou as putea sa iau, ne intelegem f bine, ne tachinam deci nu sar supara daca i-as lua ceva mai trasnitbig grin.
astept sugestii.
Funda:X:X

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Poti sa-i iei o gentuta haioasa sau ceva de imbracat cu desene haioase sau poate o carte mai ciudata asa sau un animalut de plus mai trasnit

Sper ca te-am ajutat:*

| Unique a răspuns:

Mai ce ai spune daca i-ai cumpara ceva amuzant dar voios
O metoda ar fi
o banana imbracata intr-un prezervativ.
ok dupa i-ai putea lua un trandafir frumos, sau o floare in ghiveci. ceva mai deosebit
un bibelou ceva cu delfini sau pesti ceva, sau ceva insemnand zodia ei

| DraIneR a răspuns:

Una din vacutele alea cu manta care canta si scoate P*** rolling on the floor
daca vrei ceva trasnit ideea de mai sus e valabila
Eu iti spun ce am facut unei prietene. I-am luat un cadou real frumos. si am mai luat si hartie igienica. Hartia igienica am impachetat-o frumos si i-am dat-o sa o deschida. Sincer cand a vazut i-a picat fata laughing
Am luat-o in brate si i-am dat cadoul real apoi laughing