| Kataloasa a întrebat:

Dau fundaaaaaaaa... Azi m-am certat cu el broken heart din niste nimicuricrying. Mi-a spus sa nu il mai caut, sa il uit... Vreau si eu niste statusuri ca nu ma pot obisnui fara el, imi e greu, totul e pustiu, astept sa ma sunecall me, dar. degeabacryingcrying

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dc nu il suni tu? iti ceri scuze daca ai gresit si propune-i sa iesiti undeva sa vb. spune-i ca iti este greu si ai nevoie de el. succes:* sper sa va impacati.

| Aasdfghj a răspuns:

Atunci demonstreaza ca nu e adevarat ce a spus fata aia.sunteti in acelasi liceu? daca da, vb cu el cand il vezi.sau asteaptal in fata blocului...

| Aasdfghj a răspuns:

Aveti prieteni comuni? roaga pe cineva sa te ajute sa te intalnesti cu el

| Kataloasa explică:

Nu'mi mai raspunde la telefoncrying. E orgolios si nu am gresit nici eu nici el, ne'am certat din cauza unei colege care il place, [noi doua nu ne suportam de cand ne-am cunoscut] l-a aburit cu povesti de adormit copiii si a pus botu blegul meu cryingcrying si nu ma crede ca nu e adevarat:-s...

| Kataloasa explică:

El a terminat, lucreaza si nu prea am cand sa il asteptsad.