| Terranova a întrebat:

Vreau si eu statusuri de gen " Toti vad, doar unul gusta " sau " eu sunt doar a lui si tu poti sa latri cat vrei ". Fundaaaaaaaa!love struck

Răspuns Câştigător
| ѕнαттнєηє a răspuns:

Tu poftesti dar altul gusta!happy Tie Iti place de ea, iar ea nici nu te baga in seama? Ura este rea, adevarul este bun? te doare cand altu te bate? Sincer le.am fac pe moment`

2 răspunsuri:
| bi3ncu7zZa a răspuns:

1. Iti spun pentru a mia oara : Fiecare zi cu tine este extraordinara!love struck
2.Ma atingi.Ma vindeci.Ma saruti.Ma spinteci.Ma privesti.Ma omori, dar as faceo pana-n zori!love struck te iubesc!
3.Nu pot sa te inlocuiesc, ca tine nu mai gasesc! Nu vreau si nici n-as incerca sa iubesc pe altcineva!love struck
4.Cu pielea ei bronzata pune pasiune. Vorbeste urat dar face numai lucruri bune!love struck
5.Imi zici ca e golan...Da, stiu bine!winking Dar golanul asta ma iubeste doar pe mine!:X
6.You are my favourite drog!; x

| ilovesluts a răspuns:

Ce cocalar estirolling on the floor