| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita happy Buna, ieri un baiat a intrat in vorba cu mine(am facut cunostiinta) a facut rost de id-ul meu tot ieri si pe mess mi-a dat de inteles ca ii place de mine si nici eu nu am fost indiferenta. Problema e ca azi nu a mai vorbit deloc cu mine cat timp a fost pe mess... oare l-a deranjat ceva?

7 răspunsuri:
| Angel_4421 a răspuns:

Sar putea sa fie doar timidlove struck

| MeMyseIf a răspuns:

Hmm.stii,multi lasa compu aprins inclusiv si messu sau in ceo mai fi stat ei si atunci cind mai au ceva de facut, se iau si uita ca sunt online...adica,vezi si tu intreaba-l direct si vezi care-i motivul

| Moni. a răspuns:

Poate asteapta sa il bagi si tu in seamahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca nu i-a placut ceva la tine(sau te-ai lasat tu cu greu cucerita sau "aburita" de catre el)poate ca nu vrea ceva serios ci doar o aventura, dar probabil cu tine nu a mers.Lasa nu fi necajita are " balta peste"happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca ar fi avut ce sa il deranjeze dar de ce nu mai bine intri tu in vorba cu el deocamdata smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vmarola2002
sau
vmarola2003
client de mesgerie YM

| rarress a răspuns:

Poate era ocupat...