| theionut27 a întrebat:

Este o tipa pe autobuz, se tot uita mereu la mine si eu la ea de asemenea, ieri m-am bagat in vorba cu ea, alea alea am facut rost de id`ul ei, dar singura problema e ca intra prea rar pe mess. Azi cand am venit iarasi pe autobuz se tot uita la mine, tot zambea, el la felbatting eyelashes nu stiu cum sa-i zic ca-mi place de ea, apropo o stiu pe tipa de mult timp de vre`un an si ceva dar nu am vorbit cu ea pana ieri, nu stiu cum sa-i zic ca imi place de ea.

Daca m-ati putea ajuta, va rog frumos si fara mistobatting eyelashes thnx :d

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cnad o mai vezi pe autobus. intra in vb cu ea si invit-o la intalnire, ce e asa greu?

| YuuLyan a răspuns:

Da...da-i o intalnire cv... si vezi u ce iese dupawinking bafta