| Sports a întrebat:

Dau fundita!
Eu am picat din greseala la profilul mate-info si vreau sa ma mut la stiinte sociale in al doilea semestru.
Mi-e frica sa nu raman corigent la mate deoarece sunt praflaughing.
Daca cumva raman corigent ma mai pot muta?

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Incearca sa te transferi de pe acum, scola nu e inceouta foarte bine si ai putea sa te trnsferi.Aceste profile sunt total opuse crede-ma ca daca faci matemtica la mate info un semestru in al doilea ar trebui sa fi as la stiinte sociale, crede-ma eu sunt la stiinte sociale si fratimiu era la mate info si e o diferenta uriasa intre matematica pe care o faci acolo si cea pe care o fac cei de sla sociale.Da e posibil sa te muti dar in sem 2 va tebui sa iti scoti media 6 la mate.

Răspuns utilizator avertizat
| georgiana967 a răspuns:

Nu te poti muta din a2lea sem daca ai ramas corigent