| YuKi_1060 a întrebat:

Dau funditahappy
noaptea... oare as putea sa imi creez propiul meu vis?
tal unei prietene zice ca in fiecare seara se distreaza in vis mereu se intampla in vis ce vrea el...hmmm oare as putea sa reusesc si eu?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu cred.
Visul este o creație a subconștientului, încă se știu foarte puține despre cum se produce acest fenomen.

Dacă te gândești intens la un lucru poți avea un vis despre acest lucru, dar asta depinde numai de subconștientul tău. Și nu trebuie să te gândești la un lucru toată ziua cu ideea că îl vei visa la noapte sau ceva de genul, așa nu merge, visul este acționat de subconștient.

Baftă

| AnnyXoxo a răspuns:

Eu cred ca e o prostieoh go on. daca creierul este foarte obosit nu o sa visezi nimic ori cat ai vrea. oh go on. mna asta e parerea mea.batting eyelashes

| Joannaa a răspuns:

Buna,sigur ca poti te gandesti ce ai vrea tu sa visezi si cu timpul cand atipesti esti in viswinking

| uNNe a răspuns:

Fundaaa:X dao laughing dap poti de exemplu eu infiecare seara aproape imi creez propriul vis, este simplu te gandesti la o poveste cu tine si ce tiai dori gen happy si tu faci actiunea big grin

| Diana99_9557 a răspuns:

Nu cred...happy

| SabinaMaria a răspuns:

Eu una nu pot!laughing
Am incercat dar nu reusesc rolling on the floor