| LoReDaNa a întrebat:

Dau fundita:X
Am vazut un film sambata sau duminica pe antena 1 sau protv nu mai stiu sigur. Era vorba de o fta majoreta care s-a mutat cu parinti ei sh lea promis pr ei ca nu o sa mai fie majoreta la alta scoala.Sh pana la urma ia demostrat la o fta neagra laughing cat e de buna ( neagra aia laughing ii spunea Barbie laughing )
Dau funda la cine imi spune cum se numeste sh un link unde pot sa il vad.

Răspuns Câştigător
| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Filmu se numeste majoretele totul sau nimic http://djcata.ucoz.com/....../3-1-0-187 sper sa fie asta

1 răspuns:
| Raul0 a răspuns:

Barbie frumoasa