| baby123 a întrebat:

Dau fundita :X:X:XDaca un baiat smecheras se uita la mine se da putin pe langa mine, isi cere scuze daca imi face ceva, vrea sa fie cu mine in echipa cand jucam ceva, si totusi nu se comporta cu mine ca celalate fete sa le ia in brate, sa le puna pe piciorul lui credeti ca ma place? aa si se uita in ochii mei si zambeste atunci cand vorbeste cu mine. Credeti ca vrea sa ma faca sa il iubesc si sa fac eu primul pas( asta mi-a spus o prietena) :d funda :X:X:X

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Pai poate nu se comporta cu tine ca si cu celelalte pentru ca poate te crede mai speciala. love struck.
Nu cred ca ar fi indicat sa faci tu primul pas :-; dd

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Nu neaparat sa faci tu primul pas dar ii poti da subtil de inteles ca il placi, si nu se compoarta la fel cu tine pentru ca probabil esti mai deosebita decat celelalte