| USERname_1596 a întrebat:

Dau funtitza:X:X!

Vreau sa-i spun unui baiat ca`l plac! Stiu ca trebuie` s`o iau usurel dar nu stiu cum sa-i spun!big grinbig grin

Niste idei?

Imi e frica de refuz, adica de al lui in mod special ca e unul din cei mai buni prieteni ai mei!

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Baaaaaa, te plac baaaaaa

5 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Iesi la o plimbare cu el si atunci cand vei putea spune-i ca desi sunteti prieteni buni tu ai inceput sa tii mai mult la el decat la un prieten, si sa-ti zica daca e dispus sa fiti mai mult decat prieteni, daca e de acord sa isi asume riscurile. Zii ca nu ai nevoie sa fii dezamagita, si sa faca ce crede el ca e mai bine. Eventual poti sa ii dai timp de gandire.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Cred ca e mai bine sa-i spui din priviri. Surprinde-l cu priviri. Dupa reactia lui iti poti da seama si refuzul nu te va face sa te simti prost in acest caz. Pup.

Răspuns utilizator avertizat
| florinutza a răspuns:

Pai il inviti in parc si il iei usurel, ii explici care e treaba,

| dcp a răspuns:

Trebuie sa o iei usor.Trebuie sa ii dai un deget si apoi il iei inapoi.Intr-un fel sa il lasi pe el sa te vrea.