| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat din Anglia si suntem buni prieteni, dar nu stiu cum sa-i spun ca il plac pentru ca poate va reactiona gresit. Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| EU1139 a răspuns:

Eu cred ca intai tu trebuie sa-l faci sa te placa. Asa nu va putea fi dezamagit si (de ce nu ) puteti fi si impreuna.

1 răspuns:
| bratzdeea a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ii zici cat mai repede ca sa nu til fure alta.in ziua de azi nu mai conteaza cine face primul pas (baiatul sau fata). gandeste-te ca poate si el te place dar nu stie cum sati zica asa ca fii mai curajoasa si zii tu prima. iti urez succes!