| Danyel2002 a întrebat:

Dau test la fizică și mi-e frică.
Sunt clasa a 9-a la mate info intensiv info. E greu un test din miscare? Ajutor! sad

4 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Tu, nu ai deschis cartea? Nu stii ce scrie la acel capitol? Ajuta-te singur, invatand.

| Danyel2002 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu stii ce se cere... A fost extrem de greu. crying

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Danyel2002):

Nu se cere mai mult decat este in carte. A fost extrem de greu, pentru ca nu ai invatat nimic.

| Danyel2002 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Pleacă mă... Nu vreau să îmi mai răspunzi tu la vreo întrebare! Dă-mi ignore și pleacă la altcineva! Nu știi altceva decât să-ți bați joc! Fuga!