| PurpleDots a întrebat:

Heyhappy am si eu o intrebare care din mate-info simplu si mate-info intensiv engleza e mai greu? am auzit ca la mate-info simplu te ia mai tare cu fizica si mate e adevarat?

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Da,e adevarat.Mate info simplu e de fapt mate-info intensiv informatica. Faci foarte multa informatica.Intr-a 11-a ai 8 ore pe saptamana si e cea mai grea informatica.La mate-info intensiv engleza faci multa engleza,info, mate, fizica si chimie mai usor si mai putine ore.