| illusion a întrebat:

Dc adaugati useri in lista de prieteni. daca nici macar nu vorbiti cu ei? Cati dintre voi va bagati in seama "prietenii"?

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cu toti am discutii amicale pe TPU dar cu marea majoritate am cele mai bune relatii chiar daca candva, intamplator au existat diferente de opinii. Un exemplu ar fi ca de craciun sau de revelion ne-am trimis mesaje si a fost extraordinar.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca un user vrea sa fie prietenul tau nici o persoana cu bun simt nu il poate refuza.Am primit multe mesaje pe privat de la o parte din acestia si le-am raspuns intotdeauna.

Shin
| Shin a răspuns:

De curiozitate m-am uitat acum, am 202 prieteni. Eu am adaugat 3 persoane din acesti 202, restul m-au adaugat ei/ele. Cred ca doar 5% m-au si bagat in seama pe privat... pacat, mi-ar fi facut placere sa-i cunosc mai bine pe toti care m-au adaugat la friends (am o chestie sa cunosc cat mai multe persoanebatting eyelashes happy )
Numai bine, Shinwinking

| l0rre a răspuns:

Eu rar vorbesc.

| @@ a răspuns:

Foarte tare intrebareahappy
adica no words

| illusion explică:

Oky.multi ati inteles la ce m-am referit altii nu. M0ny cum poti spunek ai multi prieteni dar pe unii nu ii bagi in seama? Pai aia din punctul meu de vedere nu ii poti numi prieteni, prieteni sunt cei cu care iti impartasesti feelingurile and co. Eu una abia mi-am facut cont aici p TPU e super ok doar ca am multe persoane in lista de prieteni cu care nu conversez si nu inteleg la ce mai sunt in acea lista, totusi poate intrebarea pare deplasata dar nah am vrut sa o postez sa vad cum gandesc ceilalti. Si mie imi plc sa cunosc cat mai multe persoane si sa imi fac prieteni dar nu imi bag in seama "prietenii" doar pentru a nu ii deranja, mai ales ca nu eu i-am adaugat big grin

| s3nz0r a răspuns:

Eu de abia m-am apucat de TPU dar sper sa am ocazia sa vb cu ei (imediat ce descopar cum potlaughing) poate ca unii sunt de treaba altii ba. Cu toate ca eu sunt un baiat de treaba (asa ma consider si altii si altele de pe mess imi spunwinking ). Poate ca unii isi baga la prieteni sa aiba cat de multi posibiliwinking. Daca vrei id meu big grin de messwinking beautiful_day6winking papa si sper sa ai cati mai multi prieteniwinking

| IuliaWosster a răspuns:

EUhappy! Am in lista multi prieteni care ii cunos cu adevarat. Dar mai bag si lume pe care nu o cunos fac cunostinta multe persoane care le bag sunt super de treabahappy Este o modalitate de ati face mai multi prieteni in viata reala

| m0nica a răspuns:

Am destui prieteni... Nu ii bag prea des in seama, sunt genul de pers0ana care vrea sa fie bagata in seama laughing. si daca vad ca nu ma baga, trimit un asa-zis mass [de genu "sall all. mazz"]... doar la pers0ana cu care vreau sa vb :p. Si am si multi care nu. i cun0sc, fac cun0stinta, iar cei care nu vb, le dau ig, ca ma incurca

| m4r1n a răspuns:

Nu neaparat ii adaugi casa vorbesti cu ei. Unii adauga useri pentru ca l-au ajutat cu ceva. Unii au chiar sute de prieteni nu ai cum sa ii bagi in seama pe toti, desi asa ar trebui, cei care au trimis cererea de prietenie sa il/o bage in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine,,, eu nu-i prea bag in seama. pur si simplu este o generatie... dusa cu capuulaughing

id meu este annabellatudortonguePPPPPPPP