| sillvana a întrebat:

Dc capricornii fete\baieti nu stiu sa se distreze? mereu cand este vorba sa fie un pary sau de mers in club ei stau retrasi nu danseaza nimicsadcea mai buna prietena a mea este capricorn si exact asa se comporta.la inceput am crezut ca poate are ea ceva dar am observat ca toti cei care sunt aceasta zodie sunt asasadsi nu inteleg dc.imi puteti raspunde voi? si ce ar trebui sa fac sa fie si ea mai relaxata sa danseze sa fie mai distractiva

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu sunt capricorn, dar nu sunt timida. Dar in general, noi suntem mai stricti si mai rigizi, si cam fixisti. Dar depinde si de persoana, poate e ea mai timida de felul ei, nu stiu. Eu stiu sa ma distrez laughing dar sunt oameni si oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aşa le este firea, sunt mai timizi, mai retraşi, nu ai ce le face!
Te pup!

| AstroAlex59 a răspuns:

Capricornii au ca si guvernator principal planeta Saturn. Acest Saturn induce cenzurare, interiorizare, si o comunicare deficioasa. Asta in cazul tuturor capricornilor, fara exceptii, diferenta o face ascendentul fiecaruia si pozitionarea planetelor. Momentan nu ai ca sa ii faci prieteni tale, daca acesta are ca si ascendent orice zodie in afara de Capricorn atunci comportamentul i se va schimba incepand cu varsta de 30 de ani. Acest Satrurn aduce prudenta, Capricornii trebuind sa invede din greselile altora sau chiar si din propiile greseli. Daca intr-o viata anterioara o actiune l-a marcat pe un Capricorn clar intr-o viata viitoare va ezita sa repere actiunea in mod inbconstient. Iti recomand sa ii fi prietena in continuare deoarece Capricornii nu se imprietenesc redepe si nu le place sa renunte rapid la anumite chestii. Daca ei nu ii place asta e. Sincer si pe mine ma plictisesc party-urile mai bine in acel timp citesc o carte sau vad un film...fiecare cu parerea lui.winking
Daca ma diresti alte informatii iti stau la dispozitie

| LuckyVictorious a răspuns:

Hei bine prietena mea cea mai buna e capricorn, si chiar se amuza la petreceri. In schimb, am un prieten capricorn care e amuzant, dar la petreceri nu se distrea. Asa e firea ei, las-o. Daca chiar nu vrea chiar daca insisti las-o

| DanielDesumoulins a răspuns:

Eu sunt Capricorn, sunt timid, dar într-o vreme îmi plăceau petrecerile cluburile. Nu dansam ce-i drept prea mult dar îmi placea să ascult muzică acolo. Acum nu mai găsesc deloc interesante aceste lucruri. Mi se par simple copilăreli, amăgiri trecătoare.