| M3ntosana a întrebat:

Dc mi-a fost refuzata o intrebare...nu a fost cine stie ce intrebare :)) Intrebarea a fost urmatoarea:"Pe cat sunteti nascuti? :) incep eu 5 mai 1996 :) " si mi-a fost refuzata, imi spune "Caracter irelevant" dc?:-? nu inteleg motivul :|Am mai pus si intrebarea "De unde sunte-ti?:)
incep eu Bacau :)" si asta nu mi-a fost refuzata...nu inteleg motivul pentru care mi-a fost refuzata intrebarea prima intrebare:|... Dai intrebarea ei http://www.TPU.ro/conversatii/cati-ani-aveti-3/ dc nu a fost refuzata, e la fel ca a mea:| de asta c mai ziceti :|nu ca as fi impotriva ca iei ia acceptat si mie nu, dar sunt cam la fel intrebarile :|

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu respecti regulile minime de ortografie. Asta e motivul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunte-ti? Sa fim seriosi... E o greseala nepermisa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Data naşterii a utilizatorilor o poţi vedea la profilurile lor.
Şi-n plus, e irelevantă data naşterii. Dacă e născut într-o dată care-ţi place ţie te ajută cu ceva, sau cum?!
Caracter IRELEVANT!

| juniper a răspuns:

Nu ai respectat regulile de ortografie, de aceea a fost refuzata, scrie cu cratima orice cuvant care trebuie, ex: mi-a, sa-i.
Apropo eu usnt nascuta pe 17 iunie 1994.

| M3ntosana explică:

Brigaela si care ar fi "regulile minime de ortografie"...thinking ca am scris destul de bine. cand am pus intrebarea cu cati ani aistraight face

| M3ntosana explică:

Brigaela daca zici u sa fie happy

| cornculapte a răspuns:

Probabil a fost raportata de cineva si de aceea a fost stearsa, iar prima nu a fost raportata si de aceea a ramas.
Motivul este intr-adevar caracter irelevant si iti explic si de ce. Site-ul se numeste TPU adica 'Toti Pentru Unu' si e un site unde toti punem mana de la mana ca sa ajutam pe cineva care are nevoie. Unde e nevoia de ajutor in intrebarea ta? Suntem aici sa ne ajutam, nu sa ne jucam joculete de 'ma plictisesc, hai sa ma bag in seama'. Sunt destule forumuri pe care poti sa incepi un joc ca asta, TPU nu e unul dintre ele. Daca ai fi citit regulamentul, ai fi vazut ca intrebarile gen 'Cum ma simt astazi?' sau 'Vara sau iarna?' sunt interzise. Daca nu ai cu adevarat nevoie de ajutor, nu posta intrebari aiurea in tramvai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva nu te iubeste si ti-a raportat intrebarea. E plin site-ul de invidiosi ranchiunosi. Cine stie cu ce l-ai suparat si acum se razbuna pe tine sicanindu-te cu raportari si voturi stupide. Genul asta de razbunare e la moda pe site-ul astawinking