| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu pot sa mai adaug in lista de la facebook prieteni? imi zice ca timp de 30 de zile am interzis...dar de vreo doua luni tot imi zice asta.nu stiu ce sa fac.stie cineva care este cauza? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pentru ca ai dat add la persoane pe care nu le cunosteai si te-au raportat / respins.

| GabiRCG a răspuns:

Asa am patit si eu. e pentru ca ai trimis prea multe cereri da nu stiu dc inca nu ti sa deblocat...

| Vieru_George_1986 a răspuns:

Asa sunt si eu acum tot de vreo 2 luni nu pot adauga persoane la tine sa deblocat