| MaTrIx8378 a întrebat:

Dc sunt asa? sad Dc uneori am impresia cand ma uit la mine, ma uit in oglinda in sinea mea, ma vad dragut simpatic, si uneori cand ma uit ma vad urat, gen ca nimeni nu s-ar uita la mine. dc am impresia asta? poate asa o fii., eu stiu ca e important sa te vada lumea dragut. dar daca eu ma vad urat., parca zici ca n-ar mai conta, ca n-ai crede cand ti-ar zice o persoana asta. numai eu sunt cu gandirea asta? voi ce'ati spune despre voi, va consideri doar intr-un fel anume sau in ambele? pareri, funda

1 răspuns:
| 11dimi a răspuns:

Frate... nimeni nu-ți poate răspunde la asta, dar ai făcut ceva rău? ai conștiința împăcată, ai făcut ceva rău și poate de aia te vezi urât tu trebuie să răspunzi la asta