| kemLoLiTa a întrebat:

Dc un baiat ii spune unei fete ca nu o place. dar acesta continua sa o sune in continuu?! rolling eyes. funda:*

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Normal nu o suna deloc, daca nu o place! Odata ce a zis ca nu o place gata! S`a rupt firul.

| JeSa a răspuns:

Într-adevăr, se ridică întrebarea: de ce tot sună, dacă nu-i place persoana? Şi, în cazul acesta, cu siguranţă, numai el :-'' ştie.
Lăsând asta deoparte, îţi spun sincer acum: presupun că, încă nici el - nu prea ştie ce vrea... de fapt, pare neprecis/confuz (să spun aşa!). rolling eyes
Numai bine.