| alexandrachirita a întrebat:

De 2 orea inceput sa ma doara spatele.In zona coloanei.Nu am cazut pe gheata.Pur si simplu? De la ca ar putea fi si cum sa fac sa nu ma mai doara sad

Răspuns Câştigător
| abracadabrism a răspuns:

Sunt 1000 de motive. Poate ai ridicat ceva sau "te-ai smucit" si ai facut intindere sau poate ai iesit in curent cand erai incalzita sau transpirata pe spate sau pur si simplu ai un carcel. Fa o baie fierbinte, pune pe cineva sa iti faca o frectie ca pe timpul bunicii cu spirt(sau cu o crema daca nu suporti spirtul) stai intinsa in pat pe spate dupa aceea pana simti ca se inchinge zona respectiva si daca ai impresia ca e un carcel bea multe lichide. Daca nu iti trece pana maine dimineata du-te la doctor! Sper sa iti treaca.