| KarmaRow a întrebat:

De 8 martie se ofera cadouri doar femeilor sau si adolescentelor?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tuturor femeilor la modul general, indiferent de nationalitate, rasa, preferinte politice etcwinking

as merge mai departe si as spune ca si celor din categoria LGBT+ care se simt femei se poate face cadou!

| Violleta2022 a răspuns:

Doar femeilor si mamelor.

| Hyperion7 a răspuns:

Rămâne la latitudinea ta și la latitudinea portofelului tau.

| siriusblack98 a răspuns:

Tuturor celor care au vagin si nu altceva in principiu. Acum daca am lua urmatorul scenariu:
" Te duci la niste rude acasa iar acolo locuiesc un barbat, sotia lui si fiica lor in varsta de 15 ani iar tu ii dai o floare sotiei acestuia ca asa e traditia de 8 martie dar fiicei lui nimic. " Ar fi cam urat gestul, nu?

| Scotianca a răspuns:

La fete si femei da.