| Andreea1095 a întrebat:

De cand a inceput postul Pastelui am tinut post in fiecare miercuri si vineri si stiu ca suna ciudat intrebarea mea dar daca mananc dupa in seara asta dupa 12 noaptea ceva ce are in componenta ou se pune ca si cum as fi mancat in ziua de vineri?

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Da normal ca se pune pentru ca ziua de vineri incepe dupa 12 noaptea nu dimineata cand te trezesti.

3 răspunsuri:
| Andreea1095 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Toate mi-au fost de foloshappy.

| Ani4you a răspuns:

O zi se termina la 12 noaptea si atunci incepe o alta zi deci practic e vineri chiar daca tu ai impresia ca dimineata cand te trezesti incepe o noua zi

| anne2002marie a răspuns:

Nu conteaza daca este dupa 12 noaptea dar sa nu fie mai devreme...