| zambetcald a întrebat:

De cand a inceput scoala ati primit vreo observatie din partea profesorilor? ca de exemplu?

4 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Da,sa nu ma mai dau cu rimel si creion.Bla bla.
P.S: Profa vorbea singurawinking.

| TheCritic a răspuns:

Da, sa vorbesc mai tare, sa nu mai rad in ore, sa imi inchid iPodul in ore...laughing

| anticocalar101 a răspuns:

Vreo 3 4 profesori impreuna cu ambii directori sa nu mai merg la boboci(de parca i as manca).
I am intrebat "daca vreau sa ma duc la toaleta si cea de la parter este ocupata?"(clasele sunt exact langa toaleta).A zis ca doar in cazuri exceptionale

| ChocolateAddict a răspuns:

Pai nu chiar.aalaughingca m-am dat cu prea mult tuslaughing