| alexander_2811 a întrebat:

De cand a inceput scoala au inceput sa se vada cat mai multe intrebari fara raspuns.Gata vi s. a impus un program la pc sau nu intrati pentru ca numai aveti timp?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e clar.Plus ca intrebarile sunt din ce in ce mai proasteoh go on

| madalicious a răspuns:

Eu una nu prea intru pentru ca nu am timp. happy Desi invat de dimineata, restul zilei e ocupat de teme, si colege. Si mai incolo, cum m-am obisnuit, ocupat de scoala, cu activitatile extrascolare.laughing Recunosc mi-au si limitat timpul, la pc, dar nu ma plang. happy

| georginika a răspuns:

Nu neaparat ca s. a impus un program la pc.Numai ca timpul e limitat.Scoala de la 8-15, ajungi acasa tot obosit si iti mai arde de net?

| FreakyFred a răspuns:

Faza e ca la mine e tocmai invers happy Yo abia acum "imi intru in mana" laughing))) ca sa zic asa. oricum tu ai dreptate lumea mai are si treaba!

| mybutterfly a răspuns:

Eu una nu prea mai am timp sincera sa fiu dar intru pe TPU de cate ori am ocazia happy