| anonim_4396 a întrebat:

Ati inceput scoala, ma bucur si va doresc un an scolar dupa placul fiecaruia! faza tare este ca in vacanta nu am dat pe TPU de atatea intrebari la dragoste si sex din parte celor de 14 ani, sa zic eu ca vreo 30% din intrebari erau ale lor dar acum este plin de intrebari din partea lor. Intrebare, de ce atunci cand ati avut liber nu postati intrebari iar acum ca ati inceput scoala si aveti din ce in ce mai putin timp liber postati la greu?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stresul, ce sa-i faci happy

| Wehrmacht a răspuns:

Si eu am observat ceva asemanator:

In timpul vacantei toti au probleme la scoala.Cand incepe scoala, nu mai exista nici o problema.

| anonim_4396 explică (pentru Wehrmacht):

laughing bun raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooooffff, mi-ai adus aminte de cum ma rapeau profesoarele de ma bagau in toaleta sau pe unde nimeream blushing whistling