| believe a întrebat:

De care lucru va e cel mai mult frica in viata asta, se mai teme cineva de SINGURATATE?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce ai mai?tongueSinguratatea e frumoasa.Bine asta e parerea meahee hee
Cel mai mult si cel mai mult.De oameni carora imi e imposibil sa le ghicesc intentiilethinking

| Bacemi a răspuns:

E o teama si mai mare decat cea de singuratate. Cred ca ai auzit si tu vorbele astea la un moment dat :

,, Peste toţi atârnă greu, teama de sinceritate ''

| Elena1234456 a răspuns:

Eu happy a fi singur este cel mai dureros lucru. fara prieteni, fara familie nu ai nimic.

| LoveMusic a răspuns:

Atât pot să spun: URĂSC SINGURĂTATEA! Fără familie, prieteni, nu ai nimic. Mă mai tem enorm de mult de păianjeni şi gângănii.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Mie mi frica de clovni, bine nu neaparat de aia de la circ, is uni si din aia dar mai mult de aia din filme "sadici".happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De moarte, batranete, boli, dezamagiri, nebunie, plafonare, neputinta, pe scurt de viitorul sumbru. Si de unele decizii care stiu ca nu sunt bune dar le iau oricum, din slabiciune. Uneori ma simt singur si uneori recunosc ca imi place, de mic am simtit nevoia sa fiu singur din cand in cand.

| Miss Maddy a răspuns:

Da :-s

| Miss Maddy a răspuns:

Se teme madalina sad.

| mary a răspuns:

Da eu ma tem foarte mult de singuratate... sad nu suport sa stau singura. pur si simplu, la inceputul anului cand am trecut in clasa a IX-a (am picat singura in clasa) eu stateam singura in banca deoarece nu cunosteam pe nimeni. mai erau persoane care stateau singure dar nu voiam sa stau cu ele. si in fiecare zi era un chin sa ma duc la scoala. veneam plangand, nu ma mai suna nici un fost coleg/a. dar pana la urma m-am redresat. mi-am facut prieteni si acum sunt bine. dar pun pariu ca iar o ma incerce Dumnezeu cu problema asta in viata (presupun ca atunci cand o sa ma duc la facultate)

| Clauditza a răspuns:

De paianjeni.

| katty_6203 a răspuns:

Nu mi-e teama de singuratate, fiindca nu sunt singura si niciodata nu voi fi.Sunt o fire optimista si increzatoare, asadar deocamdata nu are de ce sa imi fie frica de ceva anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...de Cel de Sus. Nu mi-e frica de singuratate. Uneori imi place sa fiu singura.

| fobie de mate a răspuns:

De batranete :-|