| anonim_4396 a întrebat:

Va este frica de singuratate?

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am dc pentru ca nu voi fi niciodata singura de tot smug

| JackieSue a răspuns:

Nu chiar...
Imi place tvu` ca "vorbeste", iar eu fac altceva(desenez:p).

| yanny`s a răspuns:

Prefer singuratatea...bine,acum depinde si de situatii si ce fel de singuratate. e bine sa ai prieteni, amici, sa nu fi izolata de lume.

| Mya a răspuns:

Nu... poate fiindca stiu ca sunt inconjurata de oameni care nu m-ar abandona niciodata; din contra, sunt zile in care vreau sa fiu doar eu si cu mine! laughing Insa...stii cum se spune, ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa ti se intample... big grin

| Fuxy a răspuns:

Pai daca e vorba de o singuratate gen relaxare nu imi este frica, dar daca vorbim de singuratate adica de inchiderea in propia persoana si de a nu sti sa te faci auzit, imi este frica, deoarece daca nu ai pe nimeni in jurul tau te vei pierde si vei ramane un singuratic, iar personalitatea ta nu va mai exista. Daca nu ai oameni in jurul tau nu poti sa te descoperi pe tine insuti.

| diavolitza a răspuns:

Da nail biting mi-e frica sa raman fara prieteni, fara familie, si mai ales fara internet crying

si totusi mi-ar fi ma bine fara vecinu' de la parter care da toata ziua cu maturan tavan ca asc muzica tare thinking

| deiutza_9183 a răspuns:

Mai mie una nu eu am trait practic in singuratate de la varsta la 15 ani locuiesc singura si mama cam obisnuit

| naviDIabLO a răspuns:

Nu imi este frica de singuratate
''E mai bine sa traiesti singur, decat inconjurat de tradatori''.
(Schopenhatjer)

| FearNoEvil a răspuns:

Mie da... adica mi-e frica sa nu raman singur toata viata.winking

| ina129 a răspuns:

Nu .nu-mi e frica .este chiar dragut uneori.nu mai auzi gurile lumii cele rele.nu mai auzi critici, barfe...

| andreea89 a răspuns:

Da

| johncena a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic singur pentru ceva timp nu dar pentru toata viata da.

| pinkangel a răspuns:

Nu... uneori e chiar bine sa fii singur...winking tie iti e?

| biandraga a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...Mai am o chemare...