| craniul a întrebat:

De cat timp sunte-ti pe TPU si cat o sa mai stati?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E ca si cum ar veni niste musafiri la tine si tu ii intrebi de la usa:"bine ati venit, cand plecati?"laughing
Curand n-am sa plec. N-am unde ma ducecrying
Noi de aici nu mai plecam acasahee hee

| Silvia a răspuns:

Cica din 1 iulie. Dar eu sunt aici din 30 iunielaughing. Seriosstraight face laughing.Pai...pana ma plictisesc sau pana se destramahee hee.

| monyk a răspuns:

Buna, din 22 august 2009 sunt pe acest site; si nu stiu cat timp voi mai sta, nu se stie niciodata.Adevarul e ca imi place foarte mult TPU si nu am de gand sa renunt asa repedehee hee, cat timp exista site-ul voi fi si eu prezentalaughing. Nu ma despart de TPU orice ar filaughing.

| fluturas a răspuns:

Sunt din 24 august 2009 si o sa stau pana la adanci batranete si nu mai vad sa scriu la tastatura laughing

| Vizitiul a răspuns:

De aproximativ 5 luni, atata timp cat exista oameni, care au nevoie de ajutor, eu o sa fiu prezent, sper sa nu apara probleme majore, care sa ma indeparteze o vreme de TPU.

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai din 22 Octombrie parca... si o sa stau aici pana cand moartea ne va despartilaughing...nus stiu pana cand o sa stau, probabil pana cand imi vor incarunti neuronii si nu voi mai sti parolalaughing

| gabryel a răspuns:

Nu stiu cat voi mai sta pe acest site pentru ca chiar nuprea ma ajuta, nu mi-se raspunde la intrebari, mai sunt unii foarte "destepti" care comenteaza despre mine cum ca domne daca ascult manele inseamna ca sunt prost, si ma deranjeaza asemenea lucruri. Cred ca voi mai sta pe aici pana adun 10 fundite iar apoi cred ca ori imi voi sterge contul (daca se poate) ori nu voi mai intra. si sunt pe site de cateva luni.

| Mya a răspuns:

Mai am putin si fac un an pe TPU happy Au fost momente in care as fi vrut sa mi se anuleze contul, apoi mi-am zis ca pot intra oricand, ori nu.Am ales sa raman.Regret insa ca timpul nu-mi permite sa intru mai des si sa apuc sa vad cat mai multe intrebari... cert e ca voi ramane atat timp cat va exista, a devenit un hobby!

| deea_1980 a răspuns:

Din 11 decembrie 2009.Wow...Pe 10 decembrie a fost ziua mea, oare ce am cautat?laughingNu cred ca voi pleca prea curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 19 iunie cu o pauza de 3 luni ( sept-dec ), cat timp? Mult timp de aici in colo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul este creat pe 6 august, dar eu am frecventat mai des siteul din noiembrie.
Deocamdata, nu mi-a trecut prin cap sa-mi iau zborul de-aici. Plus ca n-as vrea sa-mi abandonez fanii sad.