| raymusic5432 a întrebat:

Cat timp stati pe TPU pe zi?

15 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai gandeste-te logic : o intrebare = 2 minute de citit, 1 ora pentru analfabeti, evident, 30 de secunde pentru un raspuns la misto, 5 minute pentru unul inteligent, 7 pentru un roman, si 25 pentru un raspuns la d&s deoarece mereu parasitii, adica toti de pe aici isi plang de mila si-si spun povestile fara sa fie ascultati de nimeni. Inmultesti una cu o medie de 10, adica 50x10, adaugi sau scazi 2, stai si citesti un roman dintre diferenta care exista intre femeie si barbat, mai chatuiesti cu prietenii si mai servesti o cola-cola in timp ce trimiti smiley-uri si mesaje gen : "Sunt la sala iubi" sau "M-ai omorat de ras laughing" si tu de fapt ce faci? Stai cu picioarele intinse peste tastatura, cu burta pe birou, cu fundul sprijinit pe o placa de skateboard si cu un mini frigider pe cap, in timp ce Miorlaila sta in bratele tale si-ti mananca din Shaorma! Deci, daca esti intreg la mine, dupa toate aceste informatii utile, DAI CLICK PE RASPUNDE, si daca nu, inseamna ca nu esti pe TPU! Simplu, nu? Adica eu stau in medie, 24/24, iar unii 0/24, pentru ca uita sa dea click la urma, deoarece pisica. intelegeti voi! Si un om si mai inteligent, nu ar citi acest raspuns! So, you sucks!

Hei, hai ca a fost funny, l-am gasit pe net si ma gandesc ca poate te face sa razi! Funda :X! Succccces!

| Hpzox a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

7 minute ti-a luat sa scrii romanu asta?
Is pe TPU. deci? Imi pasa. big grin

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Hpzox):

Hehe, aici e smecheria : Eu am dat copy-paste smug, deci am trisat, si am un roman scris in 30 de secunde bun big grin

| Hpzox a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

laughing)) bravo

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru Hpzox):

Da, mersi laughing

| wforweirdo a răspuns:

Nu stiu exact. Intru de mai multe ori pe zi, si stau putin.

| paullicaaa a răspuns:

Cand am timp si nu am ce sa fac stau cateva ore dar nu stau asa mult pe TPU pentru ca ma scoate fratele meu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cateva ore dimineata cateva ore seara.
Noaptea-nani [nu ma lasa nimeni sa stau la PC noaptea].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata ziua, cind sint acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câteva ore. Depinde dacă nu am altceva de făcut. Îmi place să intru. Sunt o gramadă de subiecte pe care poţi face conversaţie.

Răspuns utilizator avertizat
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Păi,recunosc că stau cam mult.Stau cam 5 ore pe zi și toată noaptea.

| sniper2998 a răspuns:

Un alt pulifrici care intreaba ceva neinteresant si are un nume de cont de tot nazismullaughing

| dany97 a răspuns:

Cam 30 de minute, o intrebare cam retarda da ma rog.si cei cu numele asta de handicapat pe care il ai?