| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori ati fi in stare sa va iertati iubitul / iubita?

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Daca amandoi se iubesc si sunt sinceri, reciproc, ori de cate ori ar gresi, bine dar si asta pana la o limita. Iubirea inseamna si iertare, suferinta si sacrificiu. Eu asa simt.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca m-ar insela nu l-as ierta never everraised eyebrows
In rest poate l-as iertathinking

| funnygirl a răspuns:

Depinde de gresealawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iubesc cu adevarat, atunci ma voi intreba cum voi proceda laughing. Pana atunci, iti zic urmatoarele: cand tin la o persoana, am incredere in ea si daca ma va dezamagii, din pacate, ii voi acorda mereu a doua sansa.deaaa! asta e, dar macar stiu ca nu tin la oricine, si cine imi castiga simpatia, o si merita!

| LuYz@ a răspuns:

Daca il iubesc foarte mult si mi se pare ca e cel mai tare tip de cate ori o fi nevoie dar sa nu intreaca masura