| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile am incheiat o relatie de doi ani cu baiatul pe care il iubesc deoarece nu ne mai intelegeam si a ajuns sa ma bata.Il iubesc enorm si el pe mine, dar imi spune ca trebuie sa judecam cu capul si ca e mai bine sa stam despartiti ca sa nu`mi mai faca rau. Dupa 5 zile de la despartire ne-am intalnit ca sa vorbim si pana la urma a cedat si "a judecat cu inima"totul a inceput cu o strangere in brate si am ajuns sa facem dragoste, insa dupa a sta a trebuit sa ne intoarcem la realitate, eu am fost constienta de asta si nu pot zice ca a profitat de mine.Nu stiu de ce dar mi se intampla un lucru ciudat:ma simt ca o {...}pentru c dupa doi ani in care m`a ***** acum m`a lasat{precizez a fost primul si singurul baiat cu care m`am culcat}. De cand ne-am despartit ma simt f rau, nu mananc, nu dorm, doar plang.

2 răspunsuri:
| StilSanatos a răspuns:

What? sa te bata el pe tine? nu se poate draga mea una ca asta, da stiu ca-l iubesti si chiar daca i-ai daruit lui virginitatea ta, ai vazut la ce s-a ajuns! pai daca era ca relatia voastra sa continue va uniti toata viata mai tarziu el ce-ti facea? te omora? chiar daca doare trebuie sa fii realista asa cum ai zis si u si trebuie sa privesti altfel lucrurile, doare, stiu cum e, si poate chiar foarte tare, dar draga mea o fi criza financiara dar de baieti stiu ca ink nu este, si chiar daca ar fi decat cu unul care sa ajunga sa te bata mai degraba maicuta inchisa intr-o manastire, pai daca u zici ca ti-a dat intalnire e ca si lui i-o fi fost dor de tine si s-o fi obisnuit sa va intalniti mereu, si daca iar v-ati culcat l-o fi luat valul pe dinainte, decat sa ajunga sa profite de tine si sa se intalneasca cu tine pentru a-si satisface el poftele mai bine lasa-l, mai devreme sau mai tarziu poate tot vei face asta, si iti va trece, vei privi poate unele momente cu dispret, incearca sa faci lucrurile care-ti plac, si incearca sa te gandesti in acelasi timp si la altceva afara de el ca de uitat nu-l poti uita rapid, insa iti repet ceea ce am mai repetat:indiferent de vointa noastra viata merge inainte, iti vorbesc din experiente, stii eu am o imaginatie ff bogata si de multe ori cand ma indragosteam gata din primele saptamani imi imaginam cum ar fi daca as fi maritata cu el, cu copii, etc si ti-am zis din primele saptamani, si ma gandeam ca e imposibil sa ne despartim si ziceam ca se va schimba etc daca era intr-un fel sau altul cu vicii, dar n-a fost asa, s-a terminat, am suferit am mers mai departe, capul sus ca doar esti tanara si-ti vei gasi pe cineva care sa te merite cu adevarat

| Andra_3863 a răspuns:

Buna andra :*
sa incerc sa te fac sa intelegi cam cum vad eu lucrurile in ceea ce ai zis tu.
1. El te batea?
pai daca tee batea mai bine ramaneti despartiti. Aparati orgolilu de femeie.nu mai suntem pe vremea lu' mamaie incat femeia sa fie scava, sa nu zica nimic de frica barbatului.happy
2.-dupa 5 zile de la despartire ne'am intalnit sa discutam
frumos, foarte frumos
-totul a inceput cu o imbratisare...
pai de aici rezulta ca mai tine la tine, sau, ca sunteti simplii amici.Amiciii se imbratiseaza, nu?
-si am ajuns sa facem dragoste
aici ceva e neclar... te'ai culcat cu el atunci prima data? sau atunci ca asa i'a venit lui p moment[si tie...] in fine, nu te judec da' eu zic ca dehh.nu era normal laughing trecem peste.
3. Dupa asta a trebuit sa ne intoarcem la realitate
pai tu te **** cu el si pe urma' zici ""stai asa ca estem certati""straight face? sincer.nu era mai bine sa va impacati? adica...sa impui cateva reguli[daca pot sa le spun asa]mmmda.
4.Si nu pot spune ca a profitat de mine
apropo...cine s-a intors la realitate primul'? tu sau el? pai iubita, nu vreau sa te intristez, dar dupa cum gandesc eu orice baiat care ajunge sa dea intr'o fata, parca nu prea o mai iubeste.Sa fim seriosi, iti dau un exemplu. Zi si tu ca esti baiat.esti cu o fata de 2 ani. O iubesti de nu stii ce e cu tine.Ai putea sa o faci sa sufere? ai putea sa dai in ea, constient ca o doare? nu cred...in fine happy
5.ma simt ca o...[curva cred ca ai vrut sa zici]
pai te simti degeaba.nu stiu daca am voie sa spun ceea ce vreau dar incerc, poate reusesc laughing
Curva este AIA care se **** cu prietenul, sotul etc, ii zice ca il iubeste, da' se **** si cu vecinu' laughing[ era un exemplu]
Prostituata este AIA care nu spune nimanui ca il iubeste, este platita doar ca sa se ****
Te regasesti printre ele? eu nu cred, din cate ai spus happy
pup si sa ne spui cum te mai simti :*...