| Eu4EverX a întrebat:

De cateva zile am tot facut febra dar numai dimineata si seara.Am luat 2 pliculete de fervex pe zi + algocalmin si tot nu imi trece.In timpul zilei nu am nimic ma simt foarte bine dar seara apare febra si se mentine pana dimineata.Va rog ajutati-ma ce sa mai iau?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceai de lămâie îndulcit cu miere și aspirină tamponată.
Dacă tot nu cedează este timpul să mergi la medic.
Pa, pa.

| IepurashRocker a răspuns:

Când eram micã ai aveam febrã, tati îmi punea în picioruse sosetute înmuiate în otet si îmi reveneam.

| Doddel a răspuns:

Neolin

| Alii a răspuns:

Mai binee du-te pe la medic. el iti poate spune ce ai de luat si ce nu.batting eyelashes. pup:*