| BruNnEtTe a întrebat:

acum cateva zile mi-a iesit un herpes pe buza de sus m-am dat cu tot felul de creme aproape mi-a trecut dar a ma ramas o basicuta mai mare ce sa fac sa dispara pana maine dimineata.va rog ajutati-ma! funda

3 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Nu dispar nemernicele astea asa usor...incerca un plasture de ala de la farmacie, e cam scump dar merita!

| antoantonia a răspuns:

Pana maine dimineata nu o sa dispara. dar eu zic sa iti dai cu fond de ten si dupa cu un ruj. nu o sa se mai vada

| BruNnEtTe explică:

Dar cu plasturele trece?