| mulinobianco a întrebat:

cine stie ce inseamna atunci cind il visez pe fostul meu prieten? citeva zile la rind il visez, eu stiu ca il iubesc inca, el imi zicea ca ma iubeste. dar din unele motive nu putem fi impreuna, in visele mele el e putin diferit de realitate, imbracat in alt stil, dar tin minte ca intr-un vis ne sarutam. Ce inseamna asta? (

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Inseamna ca iti este foarte foarte dor de el si ca inca nu ai trecut peste momentul despartirii...
Bafta! :*

| ραтяίcία a răspuns:

Inca te gandesti la el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai gindeste la tine.