| Insurgent a întrebat:

De cateva zile ma doare cam rau capu', dk?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai stat mult in curent sau la televizor, calculator?

| Diddy a răspuns:

Daca iei paracetamol.nurofen si tot nu`ti trece, eu zic sa consulti un medicwinking. Pot fi si probleme mai grave decat crezi, de aceea e mai bine sa consulti un specialist tongue
Crede`ma. stiu din propria experientawinking dupa mai multe saptamana de dureri de cap groaznice, s`a dovedit ca am meningita sau ceva de genu`hee hee si na`h... Cica e grava boala oh go on Mai multe zile`n spital. A fost nasollaughing
Insanatosire grabnica! :*

| Agentulx a răspuns:

Poate stai prea mult la pc sau esti prea obosit.Mai iesi pe afara daca continua du-te la medic.