| yanny`s a întrebat:

De cateva zile,(mai mult de o saptamana) il tot visez pe prietenul meu.Si ne aflam in diferite locuri, ne certam, ne impacam, ca si in realitate. Are vreo semnificatie asta? De obicei nu visam pe cineva mai mult de 2 ori la randminsa pe el...thinking

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa dai mereu crezare viselor, desi uneori ele pot deveni realitate si pot avea o semnificatie, poate ca e o teama ascunsa in sufletul tau in legatura ca certurile si impacariile, poate ca nu iti doresti sa fiti certati si se intampla sa visezi, stai linistita si eu am visat diferite chestii, dar nu au avut nicio legatura cu realitatea, poate te gandesti prea mult la el, de aceea il visezi.

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate faptul ca petreci mult timp cu el te face sa il visezi.

| yanny`s explică:

#in ultima perioada mi se indeplinesc unele vise.si ieri ma despartisem de el, dar ne-am impacat si cred ca visele astea au avut totusi o semnificatie... dar nu stiu ce sa credthinking