| andrutsa23 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot sa intru pe facebook si nu stiu de ce:(. Atunci cand vreau sa intru pe www.facebook.com imi apare "Oops! Google Chrome could not connect to www.facebook.com" sau "Pagina inexistenta". Va rog helppp!:(

Toate raspunsurile vor primi nota iar cel mai bun funda!:-*

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nimeni nu stie dar eu presimt ca...vine sfarsitul lumii! big grin Mai luati si voi o pauza de la facebook! Am inceput sa ne organizăm viața prin e-mail-uri și rețele online, fără să realizăm că aceia care dețin giganții internetului, Facebook, Google, Yahoo, Twitter, pot râde de noi printr-un simplu clic, cu care să șteargă tot ce noi am salvat și pus deoparte de-a lungul vremii.
Pana la ora actuala au fost confirmate urmatoarele tari in care Facebook este picat: Egipt, Romania, Emiratele Arabe Unite, Franta, Marea Britanie, Italia, Croatia, Grecia, Nepal, Srilanka.

Misterul este cu atat mai mare din cauza tacerii oficialilor Facebook care nu au confirmat nici una din ipotezele ce stau la baza acestor probleme.

Nota: calculatorul tau nu are nimic! Problema este la ei (facebook)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti trai fara facebook. in curand vei deveni dependenta de aceasta retea de socializare... Eu pe zi stau cam 10 minute pe facebook si nici atat uneori...

Incearca sa faci altceva in timpul liber.Si in legatura cu intrebarea ta. nu stiu sa iti raspundwinking