mumoasa
| mumoasa a întrebat:

De cateva zile tot incerc sa imi salvez niste poze de pe hi5 in calculator si nu reusescstraight faceAm facut tot ce era posibil...Nu mai merge nici o varianta.sadVoi cum salvati pozele?sad

Răspuns Câştigător
| Dianna_8523 a răspuns:

Foarte simplu. daca folosesti Photoscape.il poti downloada repedewinking dai la Screen capture=> Capture region. si vezi ca in spatele programului sa fie poza care vrei sa o copiezi. si dupa daca vrei sa o decupezi sau ceva dai la Crop happy
sper ca ti-am fost de ajutor
Sarbatori fericite!

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa explică:

@nimicspecial- mai bine nu te oboseai sa raspunziwinkingIn primul rand pozele sunt ale mele.Si nu le mai am in calculator si vreau sa le iau de acolo. Daca nu sti despre ce e vorba taci din gurawinking

mumoasa
| mumoasa explică:

Multumesc tuturor pentru ajutorlove struck

mumoasa
| mumoasa explică:

Bro mersi multkiss
Lasa ca o sa primesti si u o fundita data viitoarelaughingbig grin

mumoasa
| mumoasa explică:

@Bro- Daca te rog frumos imi raspunzi si al intrebarea de dinainte cu youtube?happy Ca sigur te pricepi u happy

| viatadecacatt a răspuns:

Pozele dupa hi5 nu se mai pot salva.straight face asa au facut astia de la hi5 mai nou.bine ca intr-un fel este bine sa numai poti sa salvezi pozele cuiva si sa le pui pe hi5 tau si altele.
dar in unele cazuri (ca si al tau) nu e bine.
Eu fac print screen apoi decupez poza in paint sau photoscape.acum nu stiu cata rabdare ai tu sa iei fiecare poza in parte sa o decupezi dar.eu alta metoda nu stiu.straight face

| broscutsaaa a răspuns:

Apesi click dreapta langa poza, in spatiul liber.
Dai View Page Source, iar acolo iti va aparea un link cu "http://...". nu ai cum sa nu-l vezi.
Il copiezi, il pui sus in casuta unde pui linkurile, si`ti apare poza, dupa care dai save as. unde vrei tu si gata :)) :D

| citron a răspuns:

Programul super screen capture mi se pare cel mai satisfacator
il poti lua de aici, free

http://www.freedownloadscenter.com/......nload.html

o sa-ti apara "Download will start now. If it doesn't, click here" si tu vei da click pe "here", si sunt sigura ca de aici te vei descurca

| IcsD a răspuns:

Da`le un mesaj celor de la hi5... sau incearca cu "copy" pe imagine si in paint sau fotografiezi ecranu si duci in paint eu asa mai facwinkingsi ies foarte bine

| publicname a răspuns:

Daaa ia nu le mai salva ca n-ai niciun drept asupra lorwinking mi se pare normal sa nu le poti salva hai ciocu mic si jet mai cresti fa ca sa n

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti internet explorer, pozele le gasesti in temporary internet files. Toate pozele pe care le vezi, se descarca mai intii acolo si abia apoi iti sint afisate pe ecran. Have fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin, daca faci cum ti-am spus, nu perzi din rezolutia pozeiwinking Acum decupeaza fundita sa mi-o dai mie rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, data viitoare iau fundita de la alta fata laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult de tot:Xva multumesclove struck, mai ales lui citron:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu fac altfel. click pe butonul 'Prt. Screen" de pe tastatura, apoi click dreapta pe desktop New- Bitmap Image, apoi ctrl+v, apoi decupezi doar poza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tasta Prt Screen de pe tastatura.
click dreapta pe desktop, New - Bitmap Image
ctrl + v
deculezi doar poza

Catalin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti putin cam proasta si mai bine taci tu din gura. cica sia scris frumoasa. ha.ha.ha