| anonim_4396 a întrebat:

De ce apar la unele telefoane conflict cu galeria sau keylockmenul sau sumar stare. [la cele cu touch mai exact] si cum as putea scapa de ele?

3 răspunsuri:
| StanMihai1990 a răspuns:

Foarte simplu, intri in galerie si o inchizi pe butonul ala "inapoi"winking sper ca te-am ajutat

| 愛日本 a răspuns (pentru StanMihai1990):

Stiu asta! Dar eu am intrebat De ce! si am vrut sa zic sa scap de ele definitiv

| StanMihai1990 a răspuns (pentru 愛日本):

De ce, nu stiu, nu poti scapa de ele, daca ai uitat sa inchizi galeria e vina ta...si nu toate telefoanele sunt perfecte...