| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti si mie care telefoane pe touch screen sunt mai bune si mai ieftine? fundita+vot.va rogggggg

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Alcate ot908, Cookie Fresh. Astea-s doua din cele mai ieftine, sunt bune, le-am avut pe ambele si am fost super incantata. Acum am Cookie fresh si totul merge struna!
Succes!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daniels89 a răspuns:

Bune pe naiba LG SAMSUNG niste porcarii de telefoane...nu rezista mai mult de 8 luni touch-ul si la service te costa 80lei ilocuirea,cumpara un Nokia cu totuch cele mai bune, de ex un 5800, 5530, 5230

| SmileBăi a răspuns:

Heei:*, eu am un Samsung c3300k, touch'ul merge super, si nici nu e scump... camera e cam mica dar vede foarte fain, numai ca nu are blitzstraight face In rest e perfect:X Este si pe alb cu fluturasi pe spate=p~ eu am pe negru dar e super:* FUnditsaaa'?puppy dog eyes

| Beckyyy a răspuns:

L.G GT450 cred, e bunicel

| Naomiroxana a răspuns:

Lg gd 510 nu e foarte scump dar e foarte bun.

| anonim_4396 explică (pentru Naomiroxana):

Cam cat costa?

| Naomiroxana a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu sigur eu il am la abonament

| mariusanton a răspuns:

Buna dupa lungi cautati sa stii ca eu de pe eurodualsim este un site online mi-am luat un dual sim gen iphone la 3 mil jumate cu garantie 1 an si un card d e 4 gb cadou si s-a meritat frate! Poti sa suni la ei sa vezi daca mai au oferta! Sper ca ti-am fost de ajutor

| DeXx a răspuns:

Samsung s5230, Samsung s5230 star, Samsung s5230W Star Wifi.
Toate sunt bune te asigur. Le-am avut pe toate momentan il am pe Samsung s5230 Star. Cauta si u poze pe net cu el si vez daca iti place. Funda big grin