| maya a întrebat:

De ce atunci cand un baiat se cearta cu iubita lui si este suparat, nu arata? pare foarte fericit...

Si de ce, noi, fetele suferim atat cand ne certam cu el?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu toti baietii sunt asa...crede`ma...cunosc un baiat la care tin si tine si el la mine, insa nu suntem impreuna, si atunci cand ne-am certat era ft suparat, statea singur, nu vorbea cu mine, si cand m`am dus sa vorbesc cu el sa il intreb daca e suparat pe mine a zis "da" si m`a facut sa ma simt ft prost ca era in starea aia din cauza meastraight face
Fiecare isi arata sentimentele in felul lui.worried

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Marea majoritate a baietilor prefera sa ascunda asta. Dar daca ai experienta in domeniul asta.(Baieti) iti dai seama ca sufera. Ceva ceva tot il da de gol cu toate ca nu se intampla asta de prima datahappy
Noi fetele suntem mai sensibile.Ne este mai bine daca afla cineva despre asta.Macar avem pe cineva care sa ne inteleaga. Putem in felul asta sa ne descarcam.Insa,baietii nu sunt asa. Ei vor sa nu afle cineva. Vor sa tina durerea asta numai pentru ei happy

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Si ei sufera dar nu arata deoarece cred ca ceilalti baietii i-ar lua in ras...

| frumusikaubita_7133 a răspuns:

Ba sufera si ei.`