| Roxanel24 a întrebat:

De ce băieți sunt uneori atât de nesuferiți?! Si ne fac sa suferim?!

3 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Asa sunt ei proiectatilaughing acum lasand la o parte glumele nu stiu ce sa spun. Ei fiind de alt sex,adica masculin, fiind mai puternici cred ca ei pot controla totul si isi permit sa jigneasca, sa insele,sa rada,sa-si bata joc de fete.Dar, sa tinem cont ca nu toti baietii sunt asa... putini, dar totusi sunt...Baietii nu prea stiu sa aprecieze ce au, chiar daca au pierdut acel ceva.Noi,fetele suferim deoparece punem prea mult suflet si credem toate prostiile spuse de ei.Iti doresc mult succes si sa treci cu brio peste aceasta dezamagirehappy

| jojoloveSHINee a răspuns:

Pentru ca doar asta stiu sa faca si le place

| Raul_4840 a răspuns:

Pur si simplu : Felul lor de a fi. Bafta! (P.S., sunt baiat! )