| JaneDoe_8451 a întrebat:

De ce avem nevoie de baieti ca sa traiam daca ei ne fac sa suferim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, iti pot spune clar un lucru: n-ai nevoie de baieti ca sa traiesti! E doar nevoia de o companie umana, caci asa am fost creati: cu nevoia de celalalt. Daca cel de langa tine te face sa suferi, intentionat si constant, nu e o companie buna pentru tine. Adevarul e ca suntem sexe OPUSE. Cauta sinonime pentru "opus" si vei vedea ca nu prea inseamna complementar sau altceva anume. Sunt lasate cele doua sexe pentru perpetuarea speciei. O relatie buna si frumoasa se construieste cu vointa si munca de ambele parti. E greu de gasit, dar nu imposibil. Si drept concluzie: Cine te face sa suferi, nu te merita. Acum, desigur se poate punte problema unei concretizari a situatiei in ceea ce priveste acea suferinta. Insa, ramanem in sfera generalului.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca va place sa va satisfaca la pat si sa primiti bani de la ei. M-as mira daca as cunoaste o fata care ar vrea sa fie singura pe viata ca mine.

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu ne fac să suferim dacă ştim cum să-i alegem.
Şi oricum, oricând poţi să te reprofilezi big grin

| Anabellasos a răspuns:

Pentu ca asta este ironia sortii!

Pe mine practic ma dispera urmatoarea situatie pe care eu o traiesc destul de des:
Prietenul meu este cel care ma intristeaza uneori, ma face sa sufar dar in acelasi tipm el este singurul care ma poate impaca, cara imi poate reda fericirea de moment; este singurul pe care il vreau langa mine, de care am nevoie in mementele acele.

Aiurea, nu? Dra dragut in acelasi timp tongue

Observ ca asta este in general!

Avem nevoie de baieti pentru ca nu stiu cum ei reusesc sa ne impace!
Avem nevoie de baieti pentru ca avem nevoie sa suferim, iar astefl sa fim impacate!
Avem nevoie de acele momente unice pe care le implica o impacare happy

Asa ca hai sa profitam de acele momente!
Hai sa profitam de suferinta, de ce nu? tongue

| Tiberiu4 a răspuns:

Pai ti se urca hormonii la cap laughingdaca nu ar fi un baiat sau nu ai mai fii u acum daca nu ar fi ei laughingfunda?

| francesca89 a răspuns:

Simplu.ne place sa suferim.pare greu de crezut dar asa e.prefer sa sufar decat sa fiu inerta la orice,oricum,e o suferinta dulce. misoginule iar faci pe desteptu',si ar trebui sa-ti schimbi nicku' dar si atitudinea, sa inveti un pic de modestie, esti plin de tine si asta arata cat esti de "intunecat" si limitat mintal.Un barbat misogin e neaparat inteligent...nu cred ca stii ce inseamna "misogin".

| Zangetsu a răspuns:

Asa sunt barbatii, sunt niste porci mistreti. iar tu trebuie sa-i domesticesti.

| Ianna33 a răspuns:

Dar ei de ce au nevoie de noi daca ii facem sa sufere? Crezi ca numai noi suferim? Poate ei sufera mai mult, dar nu arata asta pentru ca orgoliul lor masculin nu le permite asta.

| zapalicii a răspuns:

Sincer'. asta ma intrebam si eurolling on the floor poate doar pentru a invata ce este suferinta. uneori. chiar si iubirea. depinde de baiat`!winking nu toti sunt la fel.

| Doareu_1554 a răspuns:

Inca nu stiu raspunsul...