| LexuDeea a întrebat:

De ce băieții pun mâna pe fundul fetelor atunci când le sărută?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai vrea in alta parte? Este ceva placut pentru ambii.

| andrey96 a răspuns:

Mai bine asa decat sa le tina in buzunarelaughing si pentru ca potlaughing))))

| OnuOnulică a răspuns:

Păi și unde ai vrea să punem mână? laughing
De obicei o facem pentru că asta simțim în momentul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-ar fi pus pe sani dar asa ar parea indecent, plus ca e si incomod

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Pentru ca e mai placut.

| Alexandruuuuu95 a răspuns:

Pur si simplu e mai comod decat sa pui mana in soldul fetei happy in + e o senzatie placuta, se combina ok lucrurile astea doua happy