| FetitzaFrumusik a întrebat:

De ce baieti de la oras sunt mai frumosi decat cei de la tara? (acum vorbind genetic ) happy

4 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Poate baietii de la oras sunt mai frumos imbracati, mai educati (unii dintre ei), mai curati, de-aia ti se par mai frumosi decat cei de la tara.Genetic vorbind, toti au acelasi material.

| DdoarEuuu a răspuns:

Pentru ca cei de la oras nu dau cu sapa nu mulg vaca laughing)... cei de la oras decat statu la calculator or se plimba cu BMW, oricum stau si isi fac freza mai toata ziua.laughing)...sau mananca seminte in fata blocului laughing))

| kasty a răspuns:

Genetic?
genetic toti barbati au pe langa cromozomul x si pe cel y; deci fie ca sunt de la tara sau de la oras tot asa sunt
de ce ti se par mai frumosi cei de la oras? happy
poate pentru ca nu sunt asa de munciti ca cei de la tara si au mai mult timp de aranjat si de agatat fete cei de la oras
happy

| EllyMelly a răspuns:

Din punct de vedere genetic, nu as putea sa iti spun, insa am o ipoteza. Baietii de la oras se preocupa mai mult de fizicul lor si nu sunt atit de munciti precum cei de la tara.