| 000M1ha3la a întrebat:

Baieti ce va place mai mult o fata de la oras, sau de la tara? Dc?
Funda

Răspuns Câştigător
| PotatoMustDie a răspuns:

Pentru mine e indiferent, fete frumoase si inteligente sunt si la tara si la oras.

60 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna pentru ca s-au prostit prea mult ca sa ma merite pe mine.

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

laughing Iauzi, da dc ne-am prostit ma?

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Hmm... intreaba-te singura de ce oare?

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Ave-ti multe pretentii si cand vine un om cinstit il mintiti pana cand ramane si ala vai si amar de viata lui suferind in dragoste, banii si interesele pentru barbati va plac voua.

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Da ma ok, e pararea voastra da dc intotdeauna vorbiti voi la plural. Ca toate fetele sunt ca toate fetele nu mai stiu ce fac... ..Rezumate doar la fata care ti-a facut ''ceva''...nu la toate.,

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Stai draga... nu te ambala asa.
Nu a spus nimeni ceva despre tine happy

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Da de unde stii ca toate sunt la fel? Asta nu inteleg eu....ca tot vorbiti ca...sa nu zic ca ce. Si cand apare o fata in viata voasta. Spune-ti ca ea e cea mai cea uitand ca acum 1 luna de ex spuneai ca toate suntem pe interes.

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Dragul meu (daca vrei sa vb asa), am zis eu cumva ca a-ti zis ceva de mine? El a vorbit la plural ...si daca a vorbit la plural ma regasesc si eu pe acolo...

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Asta o zicem din cauza ca am tras destule belele pe pielea noastra, eu m-as impusca daca m-as indragosti peste cativa ani dar sant ferm convins ca pentru mine nu exista nimeni.

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Daca te simti... asta e laughing
P.S sper ca nu te deranjeaza ca-ti spun "draga". Zi-mi daca te deranjeaza tongue

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Ok,sa vedem daca o sa te tii de cuvant si o sa te impustilaughing...

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Nu ma simt ma...da daca el a vb la plural eu am zis sa ii atrag atentia...Nu ma deranjeaza, stai lin

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Se zice ca ai grija ceea ce zici pentru ca asa se intampla, cum poate sa se schimbe viata mea de pe o zi pe alta e imposibil, gandesti si ai parte de ceea ce gandesti functioneaza 100% iar eu gandesc ca voi trai singur pana cand imi suna ceasul mortii.

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Toate-s la feeeel... iti zice ceva?laughing da nu te supara... e doar parerea unui pustan nationalist de 17 ani care nu are niciun tel in viata.

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Da e imposibil sa se schimbe de pe o zi de alta..., dar intr-o luna, 2, 3, 4 se poate schimba. Sunt singura ca va venit a cea fata..care te va cuceri.Gandesti prea...

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Hai noapte buna. ca deja ma enervezi, si ma si superi.

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Gata pisi! laughing
P.S care-i diferenta intre a te supara si a te enerva?

| mgtow a răspuns (pentru CosminC86):

Nu generaliza, banuiesc ca zici de tine si daca ai stii prin cate am trecut ai spune ca am mare dreptate, nu sant nici minor si nici nu m-ai vazut ca merg cersind banii de la lume.

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Bai ''pisi'' sa nu imi zici ca nu-s sortalaughing..cand ma enerevez e de raulaughing
iar cand ma supar, ma suparlaughingsad

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Nu permit ca cineva sa fie cu mine, am motivele mele si stiu ce s-ar intampla daca m-as implica in asa ceva.

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Ee nu permiti, iti zic eu ca permiti. Ca cand vei fii indragostit de o fata pana peste cap.laughing nu te vei m-ai gandi la ''motivele'' alea...

| CosminC86 a răspuns (pentru mgtow):

Daca te referi la raspunsul precedent, cand am zis pustan nationalist ma refeream la mine. Eu traiesc doar pentru a deveni sofer profesionist, alt tel in viata nu am.

| mgtow a răspuns (pentru CosminC86):

Lasa mistocareala mai omule, mi-ai furat replica fara partea cu telul dar sa fim seriosi tu ce ai vrea sa ajungi in viata? Treaba cu soferia e a mea, tu poate ai alt plan profesional...

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Pacat ca n-am o sora... Vrei sa fii tu?
Uite ca am mai invatat ceva azi: sa nu te pui cu o domnisoara nervoasa

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Sunt curios sa vad ce ai face tu daca ai da de un om ca mine care spune ca nu vrea sa fie cu una pentru ca il inseala mai tarziu si nu va merge bine relatia, ai ceda cred. Eu nu am prieteni, o sa am doar un servici si atat, salariu si mofturi pe banii mei.

| CosminC86 a răspuns (pentru mgtow):

Nu stiu la ce te referi, eu vreau sa devin sofer profesionist, alt plan nu am.
P.S Ce replica am furat?

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Nu mersi. cauta-ti pe altcinevalaughing...bv vezi ai invatat multe azi

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Gata ma predau!

| mgtow a răspuns (pentru CosminC86):

Multi se dadeau in show ca vor sa ajunga camionagii pe TPU dupa ce au vazut ce scriam eu, nu stiu daca zici la misto sau mergi pe treaba serioasa cu camionul dar iti urez bafta. Aici se intelege ca e periculos sa ai femeie fiind plecat departe de casa, dar eu vreau sa te casatoresti in viitor nu-mi urma pasii de burlacie pentru ca eu vreau sa raman istoria singuratatii in Romania laughing

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Pai eu..cu siguranta il voi cucerilaughing...la fizicu meu.laughing glumesc
Iar dupa.o sa ii arat ca a gresit cand spunea ca toate sunt la fel si ca nu stiu ce. O sa ii arat ca poate sa aiba incredere in mine, sa ma iubeasca si sa isi petreaca toata viata alaturi de mine, ma rog nu as vrea doar eu sa pun ''suflet'' in asta...Asta as face! Dar eu nu am fost niciodata in ipostaza asta pusa, pentru ca nu am m-ai intalnit un baiat ca tine.

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Pai intai l-as cuceri, la fizicu meulaughing..glumesc
Dupa i-as arata ca a gresit cand zicea ca toate sunt la fel. O sa ii castig increderea si o sa ii arat ca eu nu-s ca celelalte...

| mgtow a răspuns (pentru Hieer):

Cu mine nu ai reusi deloc iti spun eu, oricat ai incerca. Ma gandeam si eu ca sunt tipe ca tine incapatanate si nu se lasa pana nu reusesc dar na... mai mult rau ti-ai face.

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

La ce te predai?laughing)

| Hieer a răspuns (pentru mgtow):

Da nu te-as lasa deloc...laughing as sta numa dupa tine laughing si pana la urma o sa fac ce mi-am propus in cap..stii cum se zice:Nu sunt un om obișnuit, pentru că am dreptul să fiu extraordinar…

| CosminC86 a răspuns (pentru mgtow):

La mine e traditie de familie treaba cu sofatul. Ma rog... ciudata coincidenta. Ms pentru "succesuri" laughing noroace

| CosminC86 a răspuns (pentru Hieer):

Chiar ti-ai propus sa ma distrugi psihologic... si reusestibatting eyelashes

| Hieer a răspuns (pentru CosminC86):

Nu mi-am propus nimic.

| 000M1ha3la explică (pentru CosminC86):

Zi mersi ca nu esti fata in fata cu una happy

| CosminC86 a răspuns (pentru 000M1ha3la):

Vai de mine... daca eram fata in fata cu yoni cred ca deja sarea la bataie laughing

| akadeaa a răspuns (pentru mgtow):

Dar vai, cata modestie!

| mgtow a răspuns (pentru akadeaa):

E eficienta.

| JiTerra a răspuns:

Da' ia stai putin :O pentru vo baietii conteaza si de unde ne tragem?:O daca as fi baiat m-ar durea-n cot de unde vine fata...asa cum pe mine ma doare-n masea daca iubitul meu va fi de la tara/oras. Desi cei de la tara sunt mult mai harnici thinking [unii] dar si mai futalai thinking Is in dilema thinking

| Mangustă a răspuns:

Baietii, de fapt oamenii in general au ideea aia ca daca e de la tara e proasta, nu stie sa se imbrace, e urata cu draci, vrea sa fie virgina pana la nunta s.a.m.d. Ceea ce este o tampenie globala. Exista curve si la oras is la tara. Iar cele de la tara o ieu pe bune ca-s proaste.
Mi-e cam tot una atata timp cat se incadreaza in unele limite, am vazut multe fete de la tara care s-au dus la oras si nu ai fi remarcat.

| Liviu a răspuns:

Prefer o taranca -.-
Nu stau sa scriu 10 romane aici de ce.
Pe scurt, vreau o fata sa ii arat eu lumea, nu vreau o fata sa imi aratea ea 'lumea' adica vreau sa imi arate 'lumea' da in fine intelegeti voilaughing)

| SaveTheNature a răspuns:

Una de la tara educata la oras.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Si voi ati inceput sa deveniti misandrice.

| KristalPop a răspuns:

Ce contează dacă e ţărancă sau orăşancă? Contează să arate bine şi să fie deşteaptă, să ai cu cine să porţi o conversaţie.

| CosminC86 a răspuns:

Idem Spetsnaz

| mgtow a răspuns (pentru CosminC86):

Bravo si tie.

| Elianna a răspuns (pentru CosminC86):

Este un proverb romanesc "Vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii!".

Răspuns utilizator avertizat
| Darcklight a răspuns:

Buna, diferenta intre cele de la oras si ce le de la tara: este ca cele de la oras is ma puturoase is mai lenese si smechere mai mult se uita dupa bani, nu prea le interseaza persoana ci bani.
Si cele de la tara is mai harnicute da si astea se uita dupa bani.

| 000M1ha3la explică (pentru Darcklight):

Adevarat,dar nu toate fetele de la oras sau de la tara sunt asa happy

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Depinde ce fel de fata e dupa mine trebuie sa fie:
1.Frumoasa
2.Deșteapta
3.Buna la suflet
Pentru mine totusi de la oraswinking

| iuli29 a răspuns:

Nu conteaza, atata timp cat este frumoasa si isteata.

| DuDItzu98 a răspuns:

Ei cred ca alea de la oras sunt mai "cool".
Si cred ca sunt mai bogate si au mai mult de castigat.

| Răzvăă a răspuns:

Oras, huuua taranti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Răzvăă):

Nu știu cine e mai țăran, eu sau tu? La cum scrii...