| stefana_9572 a întrebat:

De ce baieti se indragostesc mai mult de trupurile fetelor ? laughing)))))

Răspuns Câştigător
| Carmen09 a răspuns:

Pentru ca pentru acei baieti este mai important sexul decat felul in care o sa se inteleaga cu persoana respectiva.Consider ca este important sa vezi mai intai ce are acea persoana in cap pentru ca pe termen lung asta conteaza.Frumusetea nu tine pentru totdeauna.e o chestie de durata iar cand vei fi batran nu cred ca asta va conta.happy